Kuchnie na wymiar według projektu - Warszawa Top

Kuchnie na wymiar według projektu - Warszawa

Aranżacja kuchni jest niezwykle istotnym momentem urządzania lub przeprowadzania remontu domu czy mieszkania. Wszystko zaczyna się od dobrego projektu kuchni, który jest następnie realizowany przez wykwalifikowanych stolarzy i dekoratorów wnętrz przy ścisłej współpracy z klientem.

Taka droga jest nam doskonale znana, ponieważ od 2000 roku w Studiu kuchni właśnie w tej sposób przeprowadzana jest realizacja każdego zlecenia. Zajmujemy się wykonywaniem kuchni całościowo, począwszy od projektu, poprzez jego realizacje, aż po pomoc w aranżowaniu kuchni. Pozwala nam to na angażowanie się w pracę na wszystkich etapach oraz uzyskanie satysfakcjonującego efektu końcowego, zarówno dla nas, jak i dla klienta.

Projekty kuchni

Biorąc pod uwagę różnorodne preferencje naszych odbiorców, oferujemy szeroki wachlarz projektów kuchni, biorąc pod uwagę zarówno styl pomieszczenia, jak i materiały, użyte na etapie realizacji projektu. Bez wahania podejmiemy się wykonania nietypowych projektów kuchni.

Nietypowe kuchnie

Z chęcią zajmiemy się zaaranżowaniem kuchni wielokątnych, pomieszczeń o nietypowej wysokości, kuchni na poddaszu, kuchni ze skośnymi ścianami, skośnym sufitem czy pomieszczeń o wyjątkowo małym metrażu. Nawet niewielką kuchnie potrafimy uczynić pomieszczeniem funkcjonalnym i wygodnym dla każdego użytkownika. Chętnie podejmujemy się również zaprojektowania oraz zaaranżowania kuchni otwartych na salon oraz nowoczesnych aneksów kuchennych czy wysp do istniejącej już wcześniej meblowej zabudowy kuchennej.

Tworzone przez nas projekty są unikatowe, a aranżowane na ich podstawie kuchnie: estetyczne i funkcjonalne. Każdy projekt zawiera w sobie kilka elementów, niezbędnych do tego, aby gotowa kuchnia odzwierciedlała oczekiwania odbiorców. W wielu przypadkach konieczne są bowiem przebudowy i modernizacje.

Poza tym, w każdym projekcie znajdują się informacje na temat doboru kolorystyki pomieszczenia, oświetlenia, aranżacji okien czy oświetlenia. Zajmujemy się także dopasowywaniem podłogi oraz pokrycia ścian, jak również oferujemy pomoc w dobieraniu baterii kuchennych i zlewów. Studiu Styl Dom Mix zajmuje się także wykonywaniem remontów kuchni, w tym przyklejaniem płytek, montażem paneli podłogowych, szpachlowaniem ścian, montowaniem parapetów, przenoszeniem odpływów w wybrane miejsce czy kompleksowym wykańczaniem kuchni i aneksów. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego zlecenia oraz zadowolenie z efektu końcowego, bez względu na to, czy zajmiemy się zaaranżowaniem całej kuchni, czy jedynie wykonaniem remontu.

Firma:
Meble kuchenne 21
Rate this listing
★★★★★
1 glosy
Wyróżnione:
0
  • Komentarze (0)

    Skomentuj wpis