Urządzenia wyposażenie łazienek Top

Naszą misją od 2008 roku jest świadczenie profesjonalnych usług z zakresu sprzedaży urządzeń wyposażenia łazienek.

W swojej ofercie posiadamy szereg produktów, które zdobywają zaufanie klientów, pozwalając nam na kreowanie wizerunku naszej firmy jako profesjonalnej i rzetelnej.

MiradAlfa z przyjemnością może przedstawiać dziś swoim klientom rozbudowaną ofertę produktów do aranżacji łazienek, kierując swoje propozycje zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i firm. Nasza oferta znajduje nabywców wśród właścicieli mieszkań i domów prywatnych, obiektów użyteczności publicznej czy biurowców.

Jest tak za sprawą zarówno wyjątkowo rozbudowanego asortymentu, jak również wysokiej jakości proponowanych produktów. Proponujemy profesjonalne płytki ceramiczne i cementowe, doskonale prezentujące się zarówno w klasycznej, jak i nowoczesnej łazience. Zainteresowania wymaga również nasza oferta ceramiki łazienkowej, obejmująca umywalki, miski WC, kompakty, pisuary oraz bidety. Sprzęty te dostępne są w wielu wzorach, co pozwala na dobranie artykułów, które najbardziej odpowiadają naszym potrzebom.

MiradAlfa zajmuje się także sprzedażą kabin prysznicowych oraz wanien w wielu wzorach. Dopełnienie naszej oferty stanowią baterie łazienkowe, systemy odpływowe, oświetlenie łazienkowe oraz elementy chemii budowlanej.

Firma:
Firma Mirad Alfa
Adres:
Warszawa, ul. Bartycka 24 paw. 210B, 00-719, mazowieckie
Telefon:
+48600901040
Fax:
(22) 651 03 54
Strona www:
Rate this listing
★★★★★
2 votes
Wyróżnione:
0
  • Galeria (1)
    Komentarze (0)

    Skomentuj wpis