InfoCar - skup samochodów używanych osobowych Top

Skup samochodów używanych osobowych.

Proponujemy Państwu skup auta z terenu Warszawy i okolic. Działamy w skupie samochodów ( Auto Skupie ) już od dwudziestu lat.

W związku z tym uzyskaliśmy doświadczenie i wyciągnęliśmy wnioski dotyczące preferencji sprzedających samochody osobowe skupowi aut. Te preferencje klientów skupu samochodów to poczucie bezpieczeństwa przy realizacji transakcji skupu, sprawne i rzetelne przeprowadzenie transakcji, dobra umowa skupu auta, dowolność wyboru terminu skupu auta przez klienta, zadowalająca cena za auto dla klienta. Zawsze bierzemy te wnioski pod uwagę i postępujemy zgodnie z nimi. Nasz Auto Skup skupuje różne samochody, w tym również auta dość rzadko spotykane.

Dla klienta na jego prośbę dodatkowo sporządzamy druk wypowiedzenia umowy OC - ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, co zawsze skutkuje dla klienta zwrotem pieniędzy od firmy ubezpieczającej za pozostały okres trwania umowy ubezpieczenia danego auta.
Za skupione samochody płacimy od ręki gotówką lub też za pomocą przelewu bankowego na wskazane przez klienta konto bankowe.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem naszej strony czy też za pomocą e-maila.

Firma:
Zakup i sprzedaż samochodów uzywanych osobowych
Rate this listing
★★★★★
3 votes
Wyróżnione:
1
  • Galeria (1)
    Komentarze (0)

    Skomentuj wpis