Elektroniczne systemy szpitalne Top

Elektroniczne systemy szpitalne

Naszą misja jest świadczenie profesjonalnych usług oraz oferowanie wysokiej jakości produktów z jednoczesnym zachowaniem niskich cen, co pozwoli nam usatysfakcjonować wymagających odbiorców.

Specjalnością firmy SCHIMA jest produkcja oraz sprzedaż profesjonalnych rozwiązań elektrycznych, w tym zarówno osprzętu przemysłowego, gniazdek i złączek, jak i produktów bardziej złożonych, w tym paneli nadłóżkowych oraz systemów przywoławczych, z jakich uczyniliśmy swój znak rozpoznawczy.

Tak rozbudowana oferta pozwala nam na adresowanie naszych propozycji do szerokiego grona odbiorców. Elementy elektroniki użytkowej z pewnością zainteresują zarówno klientów indywidualnych, firmy deweloperskie, instalatorów, jak również hurtownie elektryczne.

Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy również sektor przemysłowy, jakiemu proponujemy profesjonalne oświetlenie przemysłowe z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Z kolei nowoczesne panele nadłóżkowe oraz szpitalne systemy przywoławcze kierujemy do branży medycznej oraz opiekuńczej. Z proponowanych przez nas produktów chętnie korzystają szpitale, gabinety prywatne, kliniki, centra medyczne czy domy pomocy społecznej. Nasze produkty sprawdzają się również obiekty wypoczynkowe oraz rehabilitacyjne i sanatoria. Z przyjemnością zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, znajdującą się na firmowej stronie internetowej.

Firma:
SCHIMA Sp. z o. o.
Adres:
ul. Kościelna 6, Wrocław, 52-314, dolnośląskie
Telefon:
+48 71 / 339 89 15
Fax:
+48 71 / 339 82 88
Strona www:
Rate this listing
★★★★★
2 votes
Wyróżnione:
0
  • Galeria (1)
    Komentarze (0)

    Skomentuj wpis